Vragen?

Meer informatie over het gehele zorgaanbod voor geïnterneerden en bijhorende contactgegevens vindt u via de psychewijzer (specifieke doelgroepen/volwassenen/internering).

Indien het voor u niet duidelijk is bij welk zorgaanbod u best aanmeldt, dan kan u contact opnemen met de medewerkers van de schakelfunctie. Deze personen zullen u adviseren en wegwijs maken in het zorgaanbod en waar nodig ondersteunen in het uitwerken van een zorgtraject. Afhankelijk van de voorkeursregio van verblijfplaats kan u met deze vragen terecht bij onderstaande medewerkers.

Ook voor andere vragen (informatie, advies, ondersteuning) kan men bij deze medewerkers terecht.

Vlaams-Brabant-Oost (Fenix):

Alexandra Tureluren, alexandra.tureluren@azt.broedersvanliefde.be, 0477/90 69 79

Marlies Jonckers, marlies.jonckers@azt.broedersvanliefde.be, 0478/90 40 41

Vlaams-Brabant-West/Brussel (Forensisch mobiel team):

Freya Van Imschoot, freya.van.imschoot@azt.broedersvanliefde.be, 0471/12 27 16

Lissa Maes, lissa.maes@azt.broedersvanliefde.be, 0492/13 21 30

Indien er een vraag is naar indicatiestelling, met name een uitgebreider onderzoek naar de zorgnoden en aangepaste zorgvorm, dan kan men hiervoor terecht bij de medewerkers te Fenix (Vlaams-Brabant-Oost).

Indien u vragen heeft met betrekking tot een interneringsdossier en hierover overleg wenst met een arts, kan u contact opnemen met de netwerkarts, Dr. Jolien Schildermans, jolien.schildermans@azt.broedersvanliefde.be, 0470/96 55 20, 016/45 27 52 (ma-do: 9.00-17.00, vr: 9.00-12.00).

Daarnaast werden netwerkcoördinatoren internering aangesteld. De netwerkcoördinatoren faciliteren de samenwerking tussen verschillende (zorg-, justitie- en welzijns-)partners en staan zo in voor de uitbouw van zorgnetwerken en zorgcircuits. Dit met het oog op een zorgaanbod waarbij de in- en doorstroom van geïnterneerde personen zo optimaal mogelijk verloopt en een maximaal haalbare vorm van maatschappelijke integratie.

Netwerkcoördinator Internering FOD Volksgezondheid Hof van beroep Brussel Nederlandstalig:

Mieke Goyens, mieke.goyens@azt.broedersvanliefde.be, 0476/88 15 56